Canon EOS 4000D - OKAZJE Oceń produkt:

od 950,00 PLN

oszczędzasz do 72%

 • Producent: Canon
 • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
 • Rodzaj zasilania: akumulator
CANON 4000D Łatwo i instynktownie fotografuj i udostępniaj historie wyróżniające się ciekawymi kolorami, poziomem szczegółowości i efektownym rozmyciem tła.
Proste opowiadanie akcentujących się historii przy pomocy lustrzanki cyfrowej

Dzięki aparatowi EOS 4000D o rozdzielczości 18 MP opowiadanie wyjątkowych historii przy pomocy fotografii w jakości typowej dla lustrzanek cyfrowych i filmów Full HD jest łatwiejsze, aniżeli Ci się wydaje. Udostępniaj zawartość natychmiast i rób fotografie zdalnie za pomocą zgodnego smartfonu z łącznością Wi-Fi* i aplikacją Canon Camera Connect.
doskonałe fotografie i filmy w kinematograficznej jakości
18-pikselowa matryca o powierzchni nawet 19-krotnie pokaźniejszej od wielu matryc smartfonów** zezwala na wykonywanie zniewalających fotografii z naturalnie rozmytym tłem – choćby w niełatwych warunkach oświetleniowych.
Ożywiaj swoje historie
Zmieniaj inspirujące chwile w artystyczne filmy Full HD lub uwieczniaj najważniejsze wydarzenia dnia na migawkach video.
Udostępnianie w serwisach społecznościowych i zdalne fotografowanie
błyskawicznie przesyłaj zdjęcia i filmy do urządzenia inteligentnego, aby prosto udostępniać je w mediach społecznościowych albo zapisywać ich kopie zapasowe w serwisie Irista. Możesz również fotografować zdalnie dzięki łączności Wi-Fi* i aplikacji Canon Connect.
Kreatywność bez wysiłku
wystarczy skadrować ujęcie i nacisnąć spust migawki, a tryb Inteligentna scena auto zapewni nieprzeciętne rezultaty. Korzystaj z funkcji fotografowania w trybie Live View i trybu twórczej automatyki oraz dodawaj unikatowe efekty dzięki filtrom kreatywnym.
Zdobywanie wiedzy podczas fotografowania
Korzystaj z dostępnych wskazówek dotyczących fotografowania lustrzanką cyfrową dzięki aplikacji Photo Companion marki Canon (do pobrania na urządzenia z systemem operacyjnym Android lub iOS). Dodaj obiektywy i akcesoria albo przejmij ręczną kontrolę nad aparatem w dowolnym momencie.
bezawaryjne fotografowanie
Rejestruj ujęcia tak, aby pokrywały się z obrazem, który zachowałeś w pamięci – wszystko dzięki precyzyjnej regulacji ostrości, funkcji rejestrowania 3 kl./s i procesorowi DIGIC 4+. Optyczny wizjer i wyświetlacz LCD o przekątnej 6,8 cm ułatwiają kadrowanie i oglądanie efektów pracy CANON EF-S 18-55 F/3.5-5.6 DC III
Niedrogi obiektyw zmiennoogniskowy wysokiej jakoœci
Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o wysokiej jakośœci, który przypadnie do gustu fotografom lubiącym podróżować z niewielkim bagażem. Dzięki odpowiednikowi ogniskowej 29–88 mm dla formatu 35 mm obszerny zakres powiększeń obiektywu jest odpowiedni dla większoœści zastosowań ogólnych. Możliwośœć realizowania zdjęć zbliżeniowych.

kolista przysłona - przy szerokim otwarciu przesłony jej kolisty otwór pozwala uzyskać gładkie, równomierne rozmycie tła, uwypuklić obiekty znajdujące się na pierwszym planie i odciągnąć uwagę od nieistotnych składników.

- Lekka budowa o niewielkich rozmiarach
- Zakres ogniskowych od szerokiego kąta do krótkiego tele
- kolista przysłona
- prędki system AF
CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM gwarantuje płynną i cichą regulację ostrości podczas nagrywania filmów.
Korzyści

 • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
 • Płynna i cicha regulacja STM podczas nagrywania filmów
 • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
 • Lekka, kompaktowa, nad wyraz ergonomiczna kompozycja
 • Łatwa w użyciu konstrukcja zapewnia najwyższą jakość obrazu
 • cechy szczegółowe
 • genialny kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
 • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to świetne uzupełnienie standardowego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Nadaje się wspaniale do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie obfite możliwości z wysoką jakością obrazu i intuicyjną obsługą.
 • Optyczny stabilizator obrazu

aby pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM został wyekwipowany w technikę stabilizacji obrazu firmy Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a jednocześnie broni przed drganiami aparatu — jest to idealne rozwiązanie do wykonywania zdjęć przy słabym oświetleniu albo fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania automatycznie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym albo pionowym, pozwalając uchwycić wrażenie prędkości podczas fotografowania ruchomych obiektów.
technologia STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystano technologię silniczka krokowego (STM), która zagwarantuje płynną i cichą ciągłą regulację ostrości podczas nagrywania filmów aparatem EOS i prędki i staranny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, iż jej odgłosy nie są wychwytywane przez mikrofon aparatu. Dzięki temu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
świetna jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o wyjątkowo niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia znacznych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona podnosi jakość nieostrych obszarów, przez co główny fotografie akcentuje się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o idealnych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala momentalnie idopasować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m zezwala na fotografowanie znikomych obiektów. Nieobrotowy przedni usprawnia korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe