Canon EOS 800D - OKAZJE Oceń produkt:

od 2899,00 PLN

oszczędzasz do 40%

 • Producent: Canon
 • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
 • Rozdzielczość: 25.8 Mpx
 • Rodzaj zasilania: AA
 • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
 • Przekątna ekranu: 3 "
 • Wizjer: tak
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć: 6000 x 4000 px
 • Zdjęcia seryjne: 6 kl/s
 • Nośnik danych: karta SD
 • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)

Łatwiejsza obsługa technologii DSLR nowej generacji Aparat EOS 800D sprawia, że fotografowanie w wysokiej jakości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: na nieszablonowych zdjęciach i filmach uwiecznisz najważniejsze momenty swego życia.

Ogromną zaletą tej lustrzanki cyfrowej jest istotny wizjer optyczny, który pokazuje rzeczywisty obraz. Jakość, na którą zasługują Twoje fotografie Matryca nowej generacji o wymiarze APS-C i rozdzielczości 24,2 megapiksela zezwala na rejestrowanie wielu drobnych szczegółów choćby w skomplikowanych warunkach.

Bądź spontaniczny. Puść wodze wyobraźni Aparat EOS 800D pracuje trafnie ekspresowo – rejestrując 6 klatek na sekundę przy realizowaniu kolekcji zdjęć – i ma wizjer optyczny pokazujący obraz w czasie rzeczywistym.

w trakcie komponowania fotografie na odchylanym ekranie aparatu najszybszy na świecie system AF Live View* potrzebuje zaledwie 0,03 sekundy, żeby wykonać fotografie o idealnej ostrości. Zadowalająca szybkość pracy Szybka reakcja na polecenia i serie zdjęć z prędkością 6 kl./s pozwalają uchwycić najistotniej ulotne chwile.

Szersza perspektywa Korzystając z odchylanego ekranu dotykowego aparatu EOS 800D, można robić zdjęcia i nagrywać filmy z dołu albo z góry,stosownie skomponować ujęcie. Regulacja ostrości i wykonywanie zdjęć po jednym dotknięciu.

Łatwe nagrywanie filmów Filmy Full HD ze zrównoważonym obrazem nieprzeciętnie prezentują się w Internecie oraz na ekranach domowych maszyn, a poruszające się obiekty są nad wyraz widoczne. Proste, bezprzewodowe udostępnianie i sterowanie Możliwość niezwłocznego łączenia ze zgodnym smartfonem lub tabletem w celu udostępniania obrazów i zdalnego sterowania aparatem.

Testowanie kreatywności Interfejs użytkownika z funkcją podpowiedzi nauczy Cię, jak funkcjonują ustawienia aparatu, zezwalając w tym samym czasie robić wyśmienite fotografie. Witamy w systemie EOS Aparat fotograficzny EOS 800D jest jednym z składników całego systemu aparatów, obiektywów i akcesoriów, który cieszy się zaufaniem fotografów na całym świecie.

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM Niedrogi typowy obiektyw zmiennoogniskowy do fotografowania najróżniejszych obiektów. Silnik STM i Movie Servo AF pozwalają na płynne, niemal bezgłośne ostrzenie podczas filmowania.

IS redukuje drgania (naświetlanie dłuższe o 4 jednostki). Uniwersalny zakres ogniskowej — perfekcyjny do fotografii krajobrazów, portretów i podróży Lekka budowa o niewielkich rozmiarach Optyczny stabilizator obrazu (o 4 poziomy dłuższe naświetlanie) uniemożliwia ruchom aparatu Silnik STM zapewnia płynną, niemal bezgłośną regulację ostrości w trakcie filmowania zdjęcia zbliżeniowe od 0,25 m wyśmienity pierwszy krok do świata lustrzanek cyfrowych Uniwersalny zakres zoomu 18–55 mm pozwala rejestrować zróżnicowane obiekty, od krajobrazów, przez portrety, aż po aktywne wydarzenia.

Lekka budowa powoduje, że obiektyw jest wspaniały do wykorzystania codziennego. Wyższa ostrość dzięki stabilizatorowi obrazu, który pozwala na o 4 stopnie dłuższe naświetlanie Optyczny stabilizator obrazu ogranicza zagrożenie ze strony drgań aparatu, co pozwala na fotografowanie z ręki w słabym oświetleniu bez lampy błyskowej.

Można korzystać z czasów naświetlania o 4 poziomy dłuższych aniżeli normalnie bez rozmycia spowodowanego ruchem aparatu. Cicha, płynna regulacja ostrości w filmach technika silnika STM pozwala na niemal bezgłośną regulację ostrości, dzięki temu dźwięki obsługi nie zakłócają podkładu muzycznego filmu, a regulacja podczas zdjęć jest płynna i precyzyjna.

Z myślą o nadzwyczajnych fotografiach Najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,25 m pozwala ustawiać ostrość na niewiele znaczące obiekty. Nieobrotowy przedni sprawia, iż korzystanie z filtrów jest proste, a pierścień ręcznej regulacji pozwala w każdej chwili dostroić ostrość ręcznie.

nieprzeciętna jakość obrazu niezależnie od obiektu powłoka Super Spectra redukuje efekt odbicia światła i powiększa ostrość, a siedmiolistkowa przysłona zagwarantuje bardziej naturalne, płynne oświetlenie obszarów poza punktem ostrości..

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe