Nikon D3500 - OKAZJE Oceń produkt:

od 2199,00 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
  • Rozdzielczość: 24.2 Mpx
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
  • Przekątna ekranu: 2.0 "
  • Wizjer: tak
  • Czułość: 100-25600
  • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)
Rozkoszuj się spektakularnem. Jakość fotografii prawdziwej lustrzanki.

wykorzystana w lustrzance D3500 matryca formatu DX o wielkiej rozdzielczości 24,2 mln pikseli rejestruje pełne szczegółów zdjęcia i filmy Full HD, choćby przy słabym oświetleniu. Dodanie do tego charakterystyk optycznych obiektywu NIKKOR daje zestaw, który pozwala kreować artystyczne portrety z rozmytym tłem. Prosto.

Od świtu do zmierzchu

Uchwyć wszystko. Od magii północy po odcienie nowego dnia. Zakres czułości ISO 100–25600 powoduje,zdjęcia i filmy błyszczą w każdym świetle.

Więcej powodów do uwielbienia

dokładny system autofokusa w tym aparacie zagwarantuje genialną ostrość fotografowanych obiektów, a prędkość zdjęć seryjnych 5 kl./s pozwala zarejestrować pięć atrakcyjnych ujęć w każdej sekundzie. Niezależnie od tego, czy zwiększasz ogniskową, żeby rozmyć tło, czy kadrujesz szeroko, fotografując dzieci w akcji – chwila należy do Ciebie.

Daj się wciągnąć filmom

Rejestrowanie znakomitych fotografii to dopiero połowa zabawy. Lustrzanka D3500 pozwala nagrywać płynne, pełne szczegółów filmy w rozdzielczości Full HD z liczbą klatek na sekundę do 60p. Pokaźny zakres czułości ISO daje swobodę filmowania przy zachmurzonym niebie, a choćby w nocy.

wykonany,cieszyć

odporność precyzyjnego metalowego mocowania obiektywu pozwala swobodnie zmieniać obiektywy, nie obawiając się o zużycie. Kiedy zacznie się poznawać piękno zróżnicowanych obiektywów NIKKOR – od zmiennoogniskowych teleobiektywów po szerokokątne obiektywy stałoogniskowe – nie można przestać.

Skonstruowany, by trwać

Głęboko wyprofilowany uchwyt lustrzanki D3500 sam wchodzi w dłoń. Ten aparat od razu wygodnie leży w rąk i daje poczucie stabilności podczas kadrowania. Należycie przypasowane położenie przycisków upraszcza obsługę, a długi czas działania akumulatora pozwala fotografować od świtu do zmierzchu. I jeszcze dłużej.

za każdym razem najkorzystniejsze zdjęcie

Sięgnij po więcej. Użyj trybu automatycznego,łatwo robić genialne zdjęcia o jakości właściwej dla lustrzanek. Albo wejdź na wyższy poziom, włączając Tryb podręcznika. Pomocne wskazówki w Trybie podręcznika pokazują skrupulatnie, jak dobrać ustawienia aparatu, żeby rejestrować niesamowite fotografie i filmy.

Oddaj nastrój chwili

W specjalnych momentach można przed zrobieniem zdjęcia albo nagraniem filmu użyć szereg wbudowanych w aparat efektów kreatywnych. Można także zmieniać wygląd zdjęć już po ich zrobieniu. Pokaźny monitor LCD o wysokiej rozdzielczości 921 tys. Pikseli gwarantuje idealną ostrość obrazu podczas komponowania ujęć i oglądania fotografii.

Za korzystne, by się nie podzielić

dokładny system autofokusa w tym aparacie zagwarantuje wyśmienitą ostrość fotografowanych obiektów, a szybkość zdjęć seryjnych 5 kl./s pozwala zarejestrować pięć efektownych ujęć w każdej sekundzie. Niezależnie od tego, czy powiększasz ogniskową, żeby rozmyć tło, czy kadrujesz szeroko, fotografując dzieci w akcji – chwila należy do Ciebie.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe