Nikon D5600 - OKAZJE Oceń produkt:

od 2539,00 PLN

oszczędzasz do 55%

 • Producent: Nikon
 • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
 • Rozdzielczość: 24.7 Mpx
 • Rodzaj zasilania: akumulator
 • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
 • Przekątna ekranu: 3 "
 • Wizjer: tak
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć: 6000 x 4000 px
 • Czułość: 100-25600
 • Zdjęcia seryjne: 5 kl/s
 • Nośnik danych: karta SD
 • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)
NIKON D5600 Nikon D5600 z funkcją stałej łączności – uwolnij swoją kreatywność. Oddawanie błyskotliwa ulotnych chwil, tworzenie niezwykłych filmów poklatkowych, zabawa cieniem w pełnym słońcu czy nagrywanie filmów z niezwykłej perspektywy – emocje towarzyszące tworzeniu obrazów, które wzbudzą podziw innych, nie mają sobie równych. Nikon D5600, zaopatrzony w innowacyjne technologie przetwarzania obrazu opracowane poprzez firmę Nikon, pozwala uzyskać magiczne efekty. Dzięki niemu zrealizujesz wszystkie swoje pomysły. Dostęp do szerokiej gamy legendarnych obiektywów NIKKOR oznacza nieograniczone możliwości kreatywnej ekspresji. Opracowana przez firmę Nikon technologia SnapBridge pozwala na bieżąco umieszczać wyprodukowane fotografie na urządzeniu inteligentnym i w dowolnym momencie przesyłać nagrane filmy. Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat jednakowo jak Ty – nawet jeśli jest to zupełnie wyjątkowa perspektywa. Wystarczy przekręcić, pochylić albo obrócić spory ruchomy ekran dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), aby uzyskać nadzwyczajne ujęcie i zawsze posiadać doskonały podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Aby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. W trakcie fotografowania z wykorzystaniem wizjera lub odtwarzania fotografii można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to intuicyjne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu przy pomocy pokrętła sterowania lub wybieraka wielofunkcyjnego w trakcie korzystania z wizjera. Dzięki niej można teraz wybierać pola AF i dopasowywać inne ważne parametry, takie jak wartość przysłony czy samoczynny wybór czułości, przy pomocy obfitego ekranu dotykowego. Znany z fachowych aparatów D5 i D500 producenta Nikon pasek przełączania zdjęć zezwala na ich szybkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można powiększyć zdjęcie i przyciąć je.
Dla fotografów, którzy dostrzegają to, co jest dla innych niewidoczne, jakość zdjęć ma kluczowe znaczenie. Model D5600 pozostał wyekwipowany w dużą matrycę formatu DX o rozdzielczości 24,2 mln pikseli, która z niezwykłą skrupulatnością odwzorowuje minimalne faktury i zagwarantuje najwyższą szczegółowość fotografii. Znajomi i osoby obserwujące Twój profil w sieciach społecznościowych zobaczą dokładnie to, co chcesz im pokazać – za każdym razem. Zakres czułości ISO 100–25600 i powiększona czułość ISO 6400 w trybie Krajobraz nocny upraszczają fotografowanie w słabym oświetleniu. Procesor przetwarzania obrazu EXPEED 4 wydajnie likwiduje szum choćby przy wysokiej czułości ISO. Fotografie charakteryzujące się efektownym rozmyciem tła i bogatym kontrastem czekają na wykonanie – pomoże Ci w tym obszerna gama wymiennych obiektywów NIKKOR.
starczy kilka sekund, by udostępnić swoje fotografie świetnej jakości i stać się dla innych źródłem inspiracji. Opracowana poprzez markę Nikon bezprecedensowa technika SnapBridge, wykorzystująca kanon Bluetooth low energy¹, zapewnia stałą łączność pomiędzy aparatem D5600 a obsługującym ją urządzeniem inteligentnym. Połączenie aparatu z urządzeniem inteligentnym jest wyjątkowo proste. Po nawiązaniu łączności aparat może przesyłać wytwarzane fotografie do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania za każdym razem nowego połączenia. Każde produkowane zdjęcie jest błyskawicznie przesyłane do telefonu lub tabletu i staje się gotowe do udostępnienia. W dowolnym momencie można również ręcznie przesłać nagrane filmy. Na dodatek technika SnapBridge zezwala na zdalne obsługiwanie aparatu przy pomocy urządzenia inteligentnego. Bez względu na to, w jaki sposób korzystasz z technologii SnapBridge, nie ogranicza ona możliwości korzystania z urządzenia inteligentnego i nie obciąża zbytnio akumulatora aparatu. Twoja perspektywa jest nieszablonowa – podziel się nią błyskawicznie dzięki technice SnapBridge. doskonała ergonomia niezwykle funkcjonalnego modelu D5600 pozwala prosto zagłębić się w świat fotografii. Twórz przyciągające uwagę kompilacje dzięki wysokiej jakości wizjerowi optycznemu. Gwarantuje on szczególnie wyraźny podgląd obrazu widzianego poprzez obiektyw i pomaga w pełni skoncentrować się na fotografowanym obiekcie, odcinając oko od promieni słonecznych i innych składników rozpraszających uwagę. Aparat jest zrównoważeniejszy dodatkowo z podłączonym teleobiektywem. Wygodnie umiejscowione pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny ułatwiają zmianę ustawień podczas fotografowania. Na dodatek funkcja dotykowego Fn pozwala przystosowywać ustawienia za pomocą pokaźnego ekranu dotykowego bez konieczności odrywania oka od wizjera. Śladowa masa korpusu (około 415 g)² oraz monolityczna konstrukcja umocniona włóknem węglowym sprawiają, iż aparat można prosto i bez obaw zabrać w każde miejsce. Gdy już chwycisz jego potężnie wyprofilowany uchwyt i zaczniesz robić zdjęcia – czy to podczas dalekich podróży, czy przemierzania ulic miast – nie zechcesz się z nim rozstać.
Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat jednakowo jak Ty – choćby jeśli jest to zupełnie nieszablonowa perspektywa. wystarczy przekręcić, pochylić lub obrócić obfity ruchomy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), by uzyskać nieprzeciętne ujęcie i za każdym razem mieć świetny podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. By ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. W trakcie fotografowania z wykorzystaniem wizjera albo odtwarzania fotografii można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to instynktowne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu przy pomocy pokrętła sterowania lub wybieraka wielofunkcyjnego w trakcie korzystania z wizjera. Dzięki niej można teraz wybierać pola AF i dopasowywać inne ważne atrybuty, takie jak wartość przysłony czy automatyczny wybór czułości, przy pomocy szerokiego ekranu dotykowego. Znany z profesjonalnych aparatów D5 i D500 producenta Nikon pasek przełączania fotografii umożliwia ich szybkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można rozszerzyć zdjęcie i przyciąć je.
Nagrywaj płynne, bardzo szczegółowe filmy Full HD, które mogą być powodem do dumy. Funkcja nagrywania filmów D-Movie umożliwia rejestrowanie obrazu z maksymalną szybkością 50p/60p. Dzięki ciągłemu autofokusowi w trybie podglądu na żywo (tryb ciągłego AF) można zachować ostrość obiektów na obrazie, nawet jeśli błyskawicznie się poruszają. Dostarczany w pakiecie obiektyw AF-P NIKKOR jest wyposażony w silnik krokowy, dzięki któremu odgłos pracy mechanizmu ustawiania ostrości jest na filmach praktycznie niesłyszalny. Funkcja nagrywania filmów poklatkowych, znana z innowacyjnych lustrzanek cyfrowych producenta Nikon, pozwala przekształcić niezbyt energiczne sceny, takie jak powolne przemieszczanie się chmur czy ruch na zatłoczonej ulicy, w sekwencje ekspresowo zmieniających się obrazów. Dzięki technice łączności SnapBridge filmy nagrane aparatem D5600 można z łatwością udostępniać.
zaimplementowane narzędzia kreatywne pozwalają podkreślić przekaz fotografii i filmów. Dzięki szerokiej gamie efektów specjalnych można z łatwością wzmocnić odbiór obrazu. Rezultat wykorzystania wybranego efektu można zobaczyć i trafnie dopasować w trybie podglądu na żywo. Dodatkową kontrolę nad wyglądem i atmosferą uwiecznianych scen zapewniają ustawienia Picture Control, zezwalające na dokładne ustawienie takich parametrów, jak kontrast czy nasycenie. Użycie ustawienia Picture Control Równomierne podczas nagrywania filmów usprawnia późniejszą obróbkę zarejestrowanego obrazu. Dodatkowo użytkownik może utworzyć i zapisać osobiste ustawienia Picture Control, by nadać swym filmom unikalny charakter. Szeroka gama efektów przystępnych w menu retuszu pozwala łatwo podkreślić albo zmienić nastrój wytworzonych zdjęć – bezpośrednio z poziomu aparatu. Dzięki technologii łączności SnapBridge można wykorzystać w procesie twórczym smartfon lub tablet zaopatrzony w ulubione aplikacje. NIKON AF-P DX NIKKOR 18-55MM F/3.5-5.6G VR niepokaźny, lekki obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX – rewelacyjny do codziennego fotografowania Zakres ogniskowych od szerokokątnej do krótkiego teleobiektywu i kompaktowa budowa sprawiają, że jest to rewelacyjny obiektyw uniwersalny. Dzięki niemu możesz w każdej chwili fotografować najróżniejsze tematy, od fotografii miejskiej i pejzaży po rodzinne wydarzenia sportowe i pełne akcji filmy HD. Niezależnie od fotografowanego obiektu funkcja Redukcja drgań firmy Nikon pozwala uzyskać ostry obraz choćby przy słabym oświetleniu. Dzięki lepszej konstrukcji ten obiektyw jest nieznaczny i wygodny w użyciu. NA CO DZIEŃ: KOMPAKTOWY, LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY Z ZOOMEM 3,1X Obejmuje modny zakres ogniskowych 18–55 mm (odpowiednik dla formatu 35 mm: 27–82,5 mm), z otworem względnym f/3,5–5,6. Od portretów po krajobrazy – tym obiektywem można sfotografować wszystko. Znakomicie do nagrywania filmów HD. prędki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY marki NIKON Nowy silnik krokowy producenta Nikon szybko ustawia ostrość i perfekcyjnie sprawdza się przy filmowaniu. Dzięki nowemu silnikowi ten obiektyw charakteryzuje się cichszym i szybszym działaniem autofokusa niżeli jego poprzednik. Zmieniając ogniskową, można natychmiast niezwykle starannie ustawić ostrość na fotografowane obiekty. W trakcie filmowania silnik umożliwia płynną zmianę ostrości z jednego obiektu na drugi, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ OBRAZÓW charakterystycznA DLA firmy NIKON Ten obiektyw formatu DX został zaprojektowany tak, by w pełni użyć wysoką rozdzielczość i nowoczesną technologię matrycy Twojej cyfrowej lustrzanki firmy Nikon. Dwie soczewki asferyczne minimalizują aberrację sferyczną i dystorsję, dzięki czemu można uzyskać fotografie i filmy o wysokiej rozdzielczości, żywych kolorach, z genialnym kontrastem i wyjątkową szczegółowością. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Przydatna funkcja Redukcja drgań marki Nikon pozwala uzyskać ostry obraz choćby przy długim czasie migawki. Zagwarantuje ona większą stabilność w trakcie fotografowania z ręki i pozwala na stosowanie czasów migawki dłuższych choćby o cztery poziomy. Niezależnie od tego, czy robisz portrety, fotografie grupowe, czy również fotografujesz zniewalający krajobraz, dzięki tej funkcji zawsze uzyskasz nieporuszone zdjęcie. Funkcję Redukcja drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość bezzwłocznego przełączania między autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości oraz włączania i wyłączania funkcji Redukcja drgań za pomocą menu aparatu*. Brak przełączników na obudowie obiektywu likwiduje ryzyko przypadkowej zmiany ustawień podczas robienia fotografie. poręcznY OBIEKTYW DO codziennyCH ZASTOSOWAŃ Ultrakompaktowa i lekka budowa – rewelacyjny obiektyw uniwersalny. Obiektyw waży zaledwie 205 g i ma jedynie 62,5 mm długości po schowaniu, dzięki czemu można go wygodniej za każdym razem nosić przy sobie.
NIKKOR AF-P DX 70-300MM F/4.5-6.3G ED VR Poznaj świat fotografii w zakresie tele dzięki czemu zmiennoogniskowemu obiektywowi formatu DX. To genialna propozycja dla osób, które chcą skorzystać z niezwykłych możliwości kreatywnej ekspresji związanych z zastosowaniem teleobiektywu. Dzięki lepszej konstrukcji i niewielkim rozmiarom stanowi doskonałe uzupełnienie mniejszych lustrzanek cyfrowych Nikon formatu DX¹. Uniwersalny zakres ogniskowych 70–300 mm pozwala z łatwością uwiecznić rozgrywające się w oddali wydarzenia, uchwycić wyjątkowe chwile podczas podróży czy fotografować dziką przyrodę. Opracowany poprzez producenta Nikon system redukcji drgań zagwarantuje ostrość obrazu, a mechanizm ustawiania ostrości pracuje momentalnie i cicho. Dzięki temu obiektyw nieprzeciętnie się sprawdzi zarówno w trakcie fotografowania, jak i filmowania. LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY DO FOTOGRAFII W ZAKRESIE TELE Ten obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX z 4,3-krotnym zoomem to rewelacyjna propozycja równocześnie dla osób początkujących przygodę z lustrzankami cyfrowymi, jak i poszukujących dopełniającego obiektywu w dłuższym zakresie ogniskowych. Twórz zaskakujące kombinacje dzięki uniwersalnemu zakresowi ogniskowych od 70 do 300 mm (odpowiednik zakresu 105–450 mm w formacie FX), który pozwala z łatwością znaleźć się w centrum akcji. Uniwersalność tego obiektywu przekłada się na łatwość uzyskiwania niezwykłych zbliżeń dzikiej przyrody czy dzieci w trakcie zabawy. Dodatkowo dzięki systemowi autofokusa znamionującemu się płynnym i cichym działaniem stanowi wspaniały wybór dla osób zainteresowanych filmowaniem. szybki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY producenta NIKON Nowy silnik krokowy marki Nikon jest cichy i błyskawicznie ustawia ostrość. Dzięki czemu nadzwyczajnie się nadaje do filmowania. Zmieniając ogniskową, można natychmiast wyjątkowo starannie ustawić ostrość. Podczas filmowania silnik pozwala na płynną zmianę punktu ustawienia ostrości, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ zdjęć standardowA DLA producenta NIKON Ten obiektyw NIKKOR formatu DX zaprojektowano, żeby w pełni zastosować wysoką rozdzielczość i progresywną technikę matrycy lustrzanek cyfrowych firmy Nikon. Soczewka ze szkła o superniskiej dyspersji (ED) redukuje aberrację chromatyczną. Zezwala na to uzyskanie niezwykle szczegółowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, wyraźnej kolorystyce i znakomitym kontraście. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Opracowany poprzez markę Nikon nadzwyczajny system redukcji drgań ułatwia uzyskanie widocznych zdjęć w trakcie fotografowania z ręki i zezwala na używanie czasów otwarcia migawki dłuższych nawet o 4 stopnie². Dzięki czemu choćby fotografie tworzone przy najdłuższej ogniskowej w niekorzystnych warunkach oświetleniowych będą pozbawione efektu poruszenia. Funkcję redukcji drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu³. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość błyskawicznego przełączania między autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości za pomocą menu aparatu³. Zmiany sposobu ustawiania ostrości dokonuje się przy pomocy menu aparatu, a nie przełączników na obudowie obiektywu. Likwiduje to ryzyko przypadkowej zmiany ustawień podczas fotografowania i filmowania. ¹ Obiektyw współpracuje z aparatami z kolekcji D3000 (model D3300 i nowsze), aparatami z kolekcji D5000 (model D5200 i nowsze) oraz aparatami z linii D7000 (model D7100 i nowsze). Współpracuje dodatkowo z modelem D500. Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
² Zgodnie ze standardem stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Po podłączeniu do lustrzanki cyfrowej formatu DX i ustawieniu najdłuższej ogniskowej.
³ Funkcja przystępna jedynie w aparatach z kolekcji D3000 (model D3300 i nowsze) oraz serii D5000 (model D5200 i nowsze). Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
choćby DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania danych dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe