Nikon D7500 - OKAZJE Oceń produkt:

od 5799,00 PLN

oszczędzasz do 45%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
  • Rozdzielczość: 20.9 Mpx
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Wizjer: tak
  • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)

Nikon D7500 - fachowe rozwiązania w kompaktowej obudowie Nikon D7500 to aparat w którym zastosowano większość rozwiązań z wyższej półki zamknięty w mniejszej, bardziej kompaktowej obudowie. Podkreśla się znakomitą szybkostrzelnością 8kl/s, ogromnym zakresem czułości ISO i filmowaniem w jakości 4K.

Całość dopełnia 51 polowy AF oraz uszczelniana pokrywa. Nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania jednocześnie w fotografii reporterskiej jak i podróżniczej. W zestawie znajduje się obiektyw 18-140 mm z zaimplementowaną stabilizacją.

Co akcentuje aparat Nikon D7500? Rozwiązania z flagowego modelu D500. W aparacie Nikon D7500 zastosowano większość rozwiązań z modelu D500, w tym w dodatku tą samą matrycę o rozdzielczości 20.9 mln pikseli.

dzięki czemu aparat ten zezwala na tworzenie obrazów o płynnych przejściach tonalnych i niezwykle niskim poziomie szumu, choćby przy nad wyraz wysokich czułościach. Nieprzeciętnie sprawdza się równocześnie przy zdjęciach jak i filmie.

Przykładowe fotografie zrobione aparatem Nikon D7500 fotografie w każdych warunkach oświetleniowych Ogromny zakres czułości ISO 100-51200 z możliwością rozszerzenia do ISO 1.640.000 sprawia,bezproblemowo możesz robić zdjęcia niemal w całkowitej ciemności.

Bez konieczności używania statywu z powodzeniem wykonasz zdjęcia w mroku. Użycie procesora EXPEED 5 zapewnia wyjątko niski poziom szumu, choćby przy najwyższych dostępnych czułościach. Uchwyć każdy szczegół.

nadzwyczajne rozpoznawanie obiektów. Staranne ustalanie ekspozycji nawet przy dynamicznych ujęciach. Współdziałanie czujnika pomiaru ekspozycji RGB o 180 tys. Pikseli z nowoczesnym systemem rozpoznawania scenerii zapewnia realizowanie udanych fotografii w każdej sytuacji - choćby jeśli kadr obejmuje niewiele znaczące lub błyskawicznie poruszające się obiekty.

w sytuacji scenerii o wysokim kontraście nowa metoda pomiaru broniąca jasne obszary przed prześwietleniem będzie nadawać priorytet najjaśniejszym obiektom występującym w kadrze,zapobiegać ich prześwietleniu.

zawsze ostro. Stanowczo staranny AF. Niezależnie od tego, co fotografujesz, 51-polowy AF szybko ustawi ostrość na wyodrębnionym obiekcie i już jej nie straci. Choćby gdy jedynym źródłem światła jest Księżyc.

System AF zawiera 15 środkowych czujkaów krzyżowych i zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Dzięki temu można wykonywać zdjęcia nocne o wspaniałej ostrości bez uzupełniającego źródła światła.

Tryb wyboru pola AF z grupy usprawnia wykrywanie i śledzenie stosunkowo niewielkich obiektów znajdujących się blisko kontrastowego lub rozpraszającego tła. Czas na film. Rejestrowanie materiałów video w rozdzielczości 4K/UHD.

Możliwość rejestrowania tworzyw w rozdzielczości 4K/UHD z prędkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 50p/60p. Aparat dostarcza czysty sygnał wyjściowy HDMI: może choćby przekazywać nieskompresowany sygnał HDMI równocześnie do zewnętrznego urządzenia i do włożonej do aparatu karty pamięci SD.

Filmy można optymalizować pod kątem maszyn inteligentnych, nagrywając je w formatach MP4 i AAC. A opracowany przez producenta Nikon mechanizm elektronicznej redukcji drgań znacząco ogranicza wpływ drgania aparatu na filmy nagrywane z ręki w jakości Full HD.

Uwiecznij zmiany. Film poklatkowy. Przekształć miejskie scenerie i wschody słońca w sekwencje filmowe o obfitej prędkości odtwarzania przy pomocy zastosowanego interwalometru i funkcji nagrywania filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD.

Łatwo stworzysz w aparacie filmy poklatkowe w rozdzielczościach 4K/UHD i Full HD. Funkcja wygładzania ekspozycji ograniczy niepożądane efekty migotania obrazu powstające przy korzystaniu z trybu automatyki ekspozycji, np.

z preselekcją przysłony. Uchwycisz każdą chwilę. Tryb fotografii seryjnych z prędkością 8 kl./s. Możliwość uzyskania perfekcyjnego ujęcia nawet w sytuacji błyskawicznie rozgrywających się wydarzeń. Możliwość rejestrowania do 50 zdjęć w formacie NEF (RAW) lub 100 zdjęć JPEG w jednej kolekcji.

Nigdy nie przegapisz najważniejszego momentu danego wydarzenia. Rejestrowanie do 50 fotografii z szybkością około 8 kl./s w skompresowanym, bezstratnym, 14-bitowym formacie RAW. Albo rejestrowanie do 100 sporych zdjęć JPEG Fine w jednej linii.

Pełne śledzenie AF/AE podczas wykonywania zdjęć seryjnych zapewnia,prędkość rejestracji nie jest osiągana kosztem precyzji obrazu. Zmień perspektywę. Odchylany ekran i dotykowe elementy sterujące. Nieprzewidziane przygody mogą Cię spotkać wszędzie.

Za jednym dotknięciem wykwintnego, odchylanego ekranu dotykowego ustawisz ostrość i zrobisz zdjęcie, trzymając aparat wysoko nad głową albo ustawiając go pod niecodziennym kątem. Odchylany ekran o przekątnej 8 cm (3,2 cala) pozwala na obsługę AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych części sterujących w trakcie fotografowania w trybie podglądu na żywo.

A komfortowo umieszczone pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny ułatwiają zmianę ustawień w trakcie fotografowania. Wizjer optyczny o wysokiej rozdzielczości idealne zdjęcia realizowane bez rozpraszania uwagi.

To realne dzięki wizjerowi optycznemu z pryzmatem pentagonalnym, który gwarantuje niemal 100-procentowe pokrycie kadru. Układ optyczny wizjera zapewnia niewiarygodną wyrazistość obrazu oglądanego poprzez obiektyw.

Światło słoneczne, odblaski i drgania są eliminowane: widzisz skrupulatnie to, co zarejestrujesz. A jeśli używasz teleobiektywu, dzięki wizjerowi możesz trzymać aparat w sposób zwiększający stabilność ujęć.

Dziel się emocjami. SnapBridge. Połącz aparat z urządzeniem inteligentnym za pomocą technologii SnapBridge. Możesz synchronizować zdjęcia w trakcie ich wykonywania. Możesz fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego.

Opracowana przez markę Nikon technika SnapBridge zagwarantuje stałą łączność aparatu D7500 z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technologii Bluetooth low energy. Aparat może przesyłać wykonywane fotografie do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia.

Filmy można przesyłać ręcznie dzięki obsłudze łączności Wi-Fi poprzez aparat. Ponadto technika SnapBridge zezwala na zdalną obsługę aparatu przy pomocy urządzenia inteligentnego. Szczególnie komfortowa konstrukcja aparatu Dzięki mocno wyprofilowanemu uchwytowi model D7500 wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki.

Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na długi czas fotografowania. Potwierdzona testami odporność migawki aparatu wynosi 150 tys. Cykli. Korpus aparatu jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych, co zapobiega uszkodzeniu wewnętrznych układów elektronicznych poprzez drobiny kurzu albo krople wody.

Opis produktu na polskiej stronie producenta Porównanie lustrzanek APS-C. Nikon D7500, D7200 i D500 - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe