Nikon D7500 - OKAZJE Oceń produkt:

od 4599,00 PLN

oszczędzasz do 63%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
  • Rozdzielczość: 20.9 Mpx
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Wizjer: tak
  • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)

Nikon D7500 - fachowe rozwiązania w kompaktowej obudowie Aparat fabrycznie nowy, posiadający zastępcze opakowanie. Obowiązuje na niego pełna gwarancja producenta. Nikon D7500 to aparat w którym użyto większość rozwiązań z wyższej półki zamknięty w mniejszej, bardziej kompaktowej obudowie.

akcentuje się nadzwyczajną szybkostrzelnością 8kl/s, ogromnym zakresem czułości ISO oraz filmowaniem w jakości 4K. Całość dopełnia 51 polowy AF oraz uszczelniana obudowa. Genialnie spełni oczekiwania zarówno w fotografii reporterskiej jak i podróżniczej.

Co akcentuje aparat Nikon D7500? Rozwiązania z flagowego modelu D500. W aparacie Nikon D7500 wykorzystano większość rozwiązań z modelu D500, w tym jeszcze tą samą matrycę o rozdzielczości 20.9 mln pikseli.

dzięki czemu aparat ten umożliwia tworzenie obrazów o płynnych przejściach tonalnych i szczególnie niskim poziomie szumu, choćby przy szczególnie wysokich czułościach. Znakomicie sprawdza się zarówno przy zdjęciach jak i filmie.

Przykładowe zdjęcia zrobione aparatem Nikon D7500 fotografie w każdych warunkach oświetleniowych Ogromny zakres czułości ISO 100-51200 z możliwością zwiększenia do ISO 1.640.000 sprawia,bez problemu możesz robić fotografie niemal w całkowitej ciemności.

Bez konieczności używania statywu z powodzeniem wykonasz zdjęcia w mroku. Użycie procesora EXPEED 5 gwarantuje wyjątko niski poziom szumu, nawet przy najwyższych przystępnych czułościach. Uchwyć każdy szczegół.

nadzwyczajne rozpoznawanie obiektów. Staranne ustalanie ekspozycji nawet przy intensywnych ujęciach. Współdziałanie czujnika pomiaru ekspozycji RGB o 180 tys. Pikseli z innowacyjnym systemem rozpoznawania scenerii gwarantuje wykonywanie udanych zdjęć w każdej sytuacji - choćby jeśli kadr obejmuje śladowe lub prędko poruszające się obiekty.

w przypadku scenerii o wysokim kontraście nowa metoda pomiaru broniąca jasne obszary przed prześwietleniem będzie nadawać priorytet najjaśniejszym obiektom występującym w kadrze,uniemożliwiać ich prześwietleniu.

zawsze ostro. Bardzo skrupulatny AF. Niezależnie od tego, co fotografujesz, 51-polowy AF błyskawicznie ustawi ostrość na wyróznionym obiekcie i już jej nie straci. Nawet gdy jedynym źródłem światła jest Księżyc.

System AF posiada 15 środkowych czujników krzyżowych i zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Dzięki temu można wykonywać zdjęcia nocne o wyśmienitej ostrości bez dodatkowego źródła światła.

Tryb wyboru pola AF z grupy upraszcza wykrywanie i śledzenie stosunkowo niewielkich obiektów znajdujących się blisko kontrastowego albo rozpraszającego tła. Czas na film. Rejestrowanie materiałów wideo w rozdzielczości 4K/UHD.

Możliwość rejestrowania materiałów w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p albo w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną prędkością 50p/60p. Aparat dostarcza czysty sygnał wyjściowy HDMI: może nawet przekazywać nieskompresowany sygnał HDMI równocześnie do zewnętrznego urządzenia i do włożonej do aparatu karty pamięci SD.

Filmy można optymalizować pod kątem sprzętów inteligentnych, nagrywając je w formatach MP4 i AAC. A opracowany przez firmę Nikon mechanizm elektronicznej redukcji drgań znacząco ogranicza wpływ drgania aparatu na filmy nagrywane z ręki w jakości Full HD.

Uwiecznij zmiany. Film poklatkowy. Przekształć miejskie scenerie i wschody słońca w sekwencje filmowe o szerokiej szybkości odtwarzania za pomocą wbudowanego interwalometru i funkcji nagrywania filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD.

Łatwo stworzysz w aparacie filmy poklatkowe w rozdzielczościach 4K/UHD i Full HD. Funkcja wygładzania ekspozycji ograniczy niepożądane efekty migotania obrazu powstające przy korzystaniu z trybu automatyki ekspozycji, np.

z preselekcją przysłony. Uchwycisz każdą chwilę. Tryb zdjęć seryjnych z szybkością 8 kl./s. Możliwość uzyskania rewelacyjnego ujęcia nawet w sytuacji błyskawicznie rozgrywających się wydarzeń. Możliwość rejestrowania do 50 fotografii w formacie NEF (RAW) lub 100 zdjęć JPEG w jednej linii.

Nigdy nie przegapisz najważniejszego momentu danego wydarzenia. Rejestrowanie do 50 zdjęć z prędkością około 8 kl./s w skompresowanym, bezstratnym, 14-bitowym formacie RAW. Albo rejestrowanie do 100 dużych fotografii JPEG Fine w jednej kolekcji.

Pełne śledzenie AF/AE podczas wykonywania zdjęć seryjnych zagwarantuje,prędkość rejestracji nie jest osiągana kosztem precyzji obrazu. Zmień perspektywę. Odchylany wyświetlacz i dotykowe komponenty sterujące. Nieprzewidziane przygody mogą Cię spotkać wszędzie.

Za jednym dotknięciem wytwornego, odchylanego ekranu dotykowego ustawisz ostrość i zrobisz zdjęcie, trzymając aparat wysoko nad głową albo ustawiając go pod niecodziennym kątem. Odchylany ekran o przekątnej 8 cm (3,2 cala) zezwala na obsługę AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych części sterujących podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo.

A komfortowo umieszczone pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny usprawniają zmianę ustawień w trakcie fotografowania. Wizjer optyczny o wysokiej rozdzielczości doskonałe fotografie realizowane bez rozpraszania uwagi.

To realne dzięki wizjerowi optycznemu z pryzmatem pentagonalnym, który gwarantuje niemal 100-procentowe pokrycie kadru. Układ optyczny wizjera zapewnia niewiarygodną wyrazistość obrazu oglądanego poprzez obiektyw.

Światło słoneczne, odblaski i drgania są eliminowane: widzisz starannie to, co zarejestrujesz. A jeśli używasz teleobiektywu, dzięki wizjerowi możesz trzymać aparat w sposób powiększający stabilność ujęć.

Dziel się emocjami. SnapBridge. Połącz aparat z urządzeniem inteligentnym przy pomocy technice SnapBridge. Możesz synchronizować zdjęcia podczas ich realizowania. Możesz fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego.

Opracowana przez producenta Nikon technika SnapBridge gwarantuje stałą łączność aparatu D7500 z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technice Bluetooth low energy. Aparat może przesyłać wykonywane zdjęcia do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania za każdym razem nowego połączenia.

Filmy można przesyłać ręcznie dzięki obsłudze łączności Wi-Fi przez aparat. Dodatkowo technologia SnapBridge zezwala na zdalną obsługę aparatu przy pomocy urządzenia inteligentnego. Niezwykle komfortowa kompozycja aparatu Dzięki konkretnie wyprofilowanemu uchwytowi model D7500 wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki.

Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na długi czas fotografowania. Potwierdzona testami trwałość migawki aparatu wynosi 150 tys. Cykli. Korpus aparatu jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych, co zapobiega uszkodzeniu wewnętrznych układów elektronicznych przez drobiny kurzu lub krople wody.

Opis towaru na polskiej stronie producenta Porównanie lustrzanek APS-C. Nikon D7500, D7200 i D500 - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe