Nikon D850 - OKAZJE Oceń produkt:

od 12995,00 PLN

oszczędzasz do 29%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe

*Informujemy, że sprzedaż artykułów Nikon w ramach Selektywnej Dystrybucji dokonywana jest tylko na rzecz użytkowników końcowych, bez możliwości wprowadzania zakupionego produktu do dalszego obrotu handlowego poprzez Nabywcę w ramach prowadzonej poprzez niego działalności gospodarczej.

posiadając do dyspozycji niezrównane połączenie rozdzielczości, prędkości działania i czułości, nie tylko wykonujesz świetną pracę. Przedstawiasz swoje mistrzostwo.
Pełna swoboda twórcza. Bezkompromisowa jakość obrazu.
Odkryj nieznaną Ci dotąd bajeczność pełnoklatkowego formatu FX. Od studia aż po najodleglejsze zakątki globu.

użyta w modelu D850 szybka matryca formatu FX o ultrawysokiej rozdzielczości wynoszącej 45,7 mln skutecznych pikseli zapewnia bogate w szczegóły obrazy o rozdzielczości 45,4 mln pikseli. Drukowanie obrazów o ultrawysokiej rozdzielczości w wyjątkowo obfitych formatach. Nagrywanie prawdziwych filmów pełnoklatkowych w rozdzielczości 4K. Matryca CMOS w technice BSI jest pozbawiona optycznego filtra dolnoprzepustowego, a przy tym wyposażona w ściśle przylegające do siebie mikrosoczewki w układzie scalonym i powłokę przeciwodblaskową. Światło wpadające poprzez obiektyw łatwiej dociera do fotodiod, co daje wyjątkową szczegółowość i olbrzymi zakres energiczny. A 153-polowy AF, pochodzący z modelu D5, zagwarantuje wyśmienitą ostrość i znaczne pokrycie kadru konieczne do realizowania pełnoklatkowych zdjęć w ultrawysokiej rozdzielczości.

Tak wygląda prędkość w rozdzielczości 45,4 mln pikseli

Dzięki nieprzeciętnemu połączeniu szybkości działania, szczegółowości i precyzji utrwalisz ważne momenty na zdjęciach godnych prestiżowych nagród. Zdjęcia seryjne w pełnej rozdzielczości z maksymalną prędkością 9 kl./s. Fenomenalny autofokus.

Dzięki niezrównanemu połączeniu mocy obliczeniowej i wytrzymałości zarejestrujesz wszystkie ważne wydarzenia. Nikon D850 rejestruje fotografie z prędkością 7 kl./s. A po użyciu wielofunkcyjnego pojemnika na baterie MB-D18 z włożonym akumulatorem EN-EL18B (stosowanym w modelu D5) możesz uzyskać szybkość nawet 9 kl./s. Fotografie w pełnej rozdzielczości możesz wykonywać nawet w formacie RAW, a akumulator EN-EL18B pozwala na zarejestrowanie choćby 1840 fotografii na jednym naładowaniu (w trybie zdjęć pojedynczych, zgodnie ze standardami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association). Specjalny procesor AF momentalne rozpoznawanie obiektów przy fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę. Nawet najmniejsze obiekty poruszające się nad wyraz szybko w słabych warunkach oświetleniowych są śledzone z niezwykłą precyzją. Dwa gniazda kart pamięci pozwalają na korzystanie z kart SD UHS-II i XQD – to najszybsze przystępne zestawienie.

Tak wygląda czułość na światło, niuanse i ekspresję

Wydobądź detaly ukryte w najciemniejszych sceneriach i najgłębszych cieniach. Wiodący w tej klasie zakres czułości ISO od 64 do 25600 można zwiększyć do odpowiednika zakresu od 32 do 102400.

Możesz rejestrować niemal pozbawione szumów fotografie przy wysokiej czułości ISO oraz uzyskać niewiarygodną precyzję obrazu, choćby fotografując w niemal całkowitych ciemnościach. Prędki procesor przetwarzania obrazu EXPEED 5, pochodzący z modelu D5, zapewnia rewelacyjną jakość fotografii w całym, wyjątkowo szerokim zakresie czułości ISO. System autofokusa o pokaźnej czułości działa z ogromną precyzją już od poziomu -3 EV we wszystkich polach AF, a w centralnym polu AF nawet od -4 EV (ISO 100, 20°C). Detektor pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli i progresywny system rozpoznawania scenerii błyskotliwe wyniki już od poziomu -3 EV.

To Twoje dzieło. Złożone z 45,4 mln pikseli.
Osiągi ponad wszystko. Jeśli zintegrujesz moc obliczeniową zapewniającą przetwarzanie obrazu w ultrawysokiej rozdzielczości ze swobodą fotografowania w dowolnych warunkach i w każdy sposób, odnajdziesz się o krok przed konkurencją.

Nieograniczona kreatywność. Długi czas pracy. Precyzja. Nikon D850 nie tylko spełnia swoje zadanie – wynosi perfekcję na jeszcze wyższy poziom. Za każdym razem uzyskujesz bezkompromisowe osiągi, niezależnie od tego, czy dla wielkości fotografii w formacie RAW wybierzesz ustawienie pokaźna, przeciętna, czy znikoma. Jednocześnie aparat, jak i opcjonalny wielofunkcyjny pojemnik na baterie MB-D18 są dokładnie zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zyskujesz dzięki czemu swobodę dłuższego fotografowania w każdych okolicznościach. Jest to również pierwsza w historii lustrzanka cyfrowa wyekwipowana w tryb focus-stackingu, który pozwala na rejestrowanie niezwykle ostrych zdjęć przy obfitej głębi ostrości.

PRZYRODA

Zachowuj unikatowość. Dzięki poziomowi rozdzielczości, ostrości i prędkości umożliwiającemu rejestrowanie unikatowych, zachwycających fotografii. Zabierz odbiorców na miejsce zdarzeń.

SPORT

Wyróżniaj się. Posiądź sztukę prezentujenia ruchu dzięki jedynemu w swoim rodzaju połączeniu prędkości działania, rozdzielczości i precyzji.

ŚLUBY

spore emocje. Finezyjne gesty. Postaraj się uchwycić siłę i energię emanującą z intymnych chwil dzięki dokładnej kontroli i olśniewającej ostrości.

POKAZ MODY

Przełamuj konwencje. Ustanawiaj własne reguły. Jeśli dysponujesz mocą obliczeniową, która zapewnia niczym nieograniczoną swobodę przetwarzania obrazu, Twoje najważniejsze fotografie nie tylko będą imponować. Staną się symbolami czasów.

KOMUNIKACJA

Rejestruj więcej. Czekaj mniej. Dzięki szczególnie prędkiemu przesyłaniu informacji i komunikacji bezprzewodowej, Nikon D850 usprawni Twoją pracę.

Port USB 3.0 gwarantuje szybką transmisję sporych ilości informacji, co nad wyraz upraszcza fotografowanie po nawiązaniu połączenia z komputerem. W celu korzystania z ultraszybkiego połączenia bezprzewodowego i przewodowego Ethernet możesz sparować aparat D850 z opcjonalnym przekaźnikiem bezprzewodowym WT-7A. Zezwala na on wysyłanie plików do serwera FTP lub komputera z maksymalną prędkością 866,7 Mb/s. Możesz także skonfigurować szybkie przesyłanie plików JPEG o wysokiej jakości za pośrednictwem usługi SnapBridge do swego profilu w mediach społecznościowych lub do bezpiecznej galerii online. Wyśmienitym użyciem tej funkcji jest np. Pokazywanie klientowi z drugiego końca świata postępów w sesji fotograficznej. Usługa SnapBridge również dodawanie do zdjęć wyraźników geograficznych.

Współpraca z usługą SnapBridge
zastosowane w aparat funkcje Bluetooth® i Wi-Fi® są dostępne wyłącznie w połączeniu z usługą SnapBridge. Żeby z niej korzystać przy pomocy tego aparatu, należy najpierw zainstalować w zgodnym urządzeniu inteligentnym aplikację SnapBridge marki Nikon.

Korzystanie z aplikacji SnapBridge
wymogi systemowe: System Android w wersji 5.0 lub nowszej System iOS w wersji 8.4 albo nowszej Urządzenie zgodne ze standardem Bluetooth® w wersji 4.0 lub nowszej.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe